Музичний антракт» (п’ятий сезон). Відкриття.

18.09.2019 р в Інституті мистецтв Університету Грінченка стартував п’ятий сезон культурно-мистецького проекту «Музичний антракт». У програмі «Прем’єри сезону» взяли участь першокурсниці спеціальності «Музичне мистецтво» (Сольний спів) Вікторія Карпова, Софія Коноз (клас викладача М. С. Касянчук  та Анастасія Грищенко (клас старшого викладача С. В. Гмиріної).

Ідея проведення проекту належить нашому ректору – Віктору Олександровичу Огнев’юку!

За чотири роки «Музичний антракт» став результатом командної роботи студентів, викладачів, кафедр і адміністрації, справжнім майданчиком професійного зростання наших студентів!
Дякуємо нашим учасницям, а також всім глядачам, які в цей день завітали до нас!

Запрошуємо щосереди об 11:15 на чергові випуски «Музичного антракту»!

33 copy_copy_copy_copy