«Музичний антракт» (IV сезон) № 1

888-min

19 вересня 2018 року в Інституті мистецтв Університету Грінченка продовжив свою роботу культурно-мистецький проект «Музичний антракт». У програмі IV сезону проекту взяли участь студенти-першокурсники, які навчаються за спеціальністю «Музичне мистецтво» («Сольний спів») Катерина Ковальова і Наталія Бугрідзе (клас старшого викладача С.В.Гмиріної), Микита Брайлян і Поліна Красюк (клас старшого викладача Т.О.Ланіної). "Музичний антракт» підготували: завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу Ю.В.Мережко, старший викладач Д. В. Дикий та студенти II курсу.
Запрошуємо до участі у наступних випусках «Музичного антракту» нашу талановиту молодь!
Куратор проекту - заступник директора з науково-педагогічної та творчої роботи Г.Г.Кондратенко