Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

«Музичний антракт»

Шановні друзі!

Хочемо з радістю поділитися приємною новиною, адже «Музичний антракт» Інституту мистецтв повернувся з літніх канікул!

Цей проект протягом минулого навчального року став концертним майданчиком для творчих, талановитих студентів та викладачів Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка! За цей час було підготовлено і проведено 22 випуски «Музичного антракту», в яких взяли участь понад 250 студентів, було виконано 150 музичних творів.

Розпочнеться  другий сезон «Музичних антрактів» проектом професора кафедри інструментально-виконавської майстерності, народної артистки України Наталії Сергіївни Свириденко (клавесин) - «Кавовою кантатою» Й. С. Баха в українському перекладі Максима Стріхи за участю заслуженого артиста України Віктора Тетері, Заслуженого діяча України Оксани Петрикової та магістранта спеціальності «Музичне мистецтво» Тараса Менделя.

Запрошуємо на перегляд «Кавової кантати» 16 вересня 2016 року об 11:15 в холі Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка!

«Музичний антракт» очікує на своїх майбутніх учасників - креативних студентів, які мріють  виконати свої найкращі музичні та хореографічні композиції!

Куратор проекту «Музичний антракт» -

Кондратенко Ганна Григорівна,

заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук