Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Ансамбль гітаристів «Аnimа»

   Ансамбль «Аnimа» був створений на базі Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка у 2012 році. Першим керівником та засновником була Лідія Сахарова, лауреат міжнародних конкурсів. З 2018 року ансамбль очолює Михайло Тущенко, лауреат міжнародних конкурсів, випускник асистентури Харківського національного університету імені І. П. Котляревського.

  До складу ансамблю входять студенти (гітаристи і домристи) всіх курсів, які опановують свій інструмент як основний або додатковий. Уперше глядачі мали нагоду насолоджуватись звучанням гітарного ансамблю саме в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка під час виконання твору В.Козлова «П’єса у стилі фламенко». Саме цей найперший виступ можна вважати візитівкою ансамблю.

  У репертуарі ансамблю музика композиторів різних епох, аранжування яких створює творчий керівник колективу.      

  Ансамбль «Аnimа» здійснює постійну концертно-виконавську діяльність як в Інституті, так і за його межами та є лауреатом багатьох конкурсів  

 

       

sax4  
sax3

 

 

 

   Одним із  яскравих виступів була участь у міжнародному фестивалі гітарних ансамблів «Гітарний флюгер», який проходив у залі «Будинку вчених» (м. Київ). Колектив був відзначений дипломом учасника гала-концерту переможців фестивалю.

 

1201 copy GF Afisha_Gala_Konzert_2014
   
   
   

   18 квітня 2015р. ансамбль "Anima" Київського університету імені Бориса Грінченка у складі : Яни Кириченко, Дениса Суворіна, Емілії Дубасюк, Олександра Шпирки, Віри Ришкової, Ірини Демченко, Арини Коротких, Марії Шевчук, Анастасії Бучми, Марії Кніженко,Олени Лічман,Ореста Бушака, Костянтина Палія під керівництвом Лідії Сахарової, став лауреатом І премії   ІІІ Міжнародного  інструментального конкурсу імені Є.Станковича (м.Київ) , в номінації " Великі ансамблі,старша категорія народних інструментів", головою жюрі в номінації "народні інструменти" був-доцент Національної музичної академії імені П.І.Чайковського,заслужений артист України,соліст Національної філармонії України, лауреат міжнародного конкурсу Андрій Остапенко(гітара).
   Ансамбль  блискуче виконав конкурсну програму А. Вівальді концерт "Зима" у трьох частинах з циклу "Пори року" та М. Скорика "Іспанський танець".

Аніма  
   
   

  З 14 по 15 листопада 2015 року у м. Кіровограді  пройшов ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності» при підтримці міністерства освіти та науки України, Кіровоградського педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

  Ансамбль «Anima» Київськьго університету імені Бориса Грінченка під керівництвом Сахарової Л.О. отримали Гран- Прі та диплом за досягнуті успіхи та високу виконавську майстерність в номінації «Виконавець-інструменталіст»-великі ансамблі.

  Студентка ІV курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Ришкова Віра(клас викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Сахарової Л.О) отримала диплом І ступеня в номінації «соліст-інструменталіст». 

   
  Диплом