Вокальний ансамбль "Face2Face"

Face2Face

Останнім часом вокальний жанр а Капелла викликає інтерес у слухача. Так на кафедрі академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв у 2016 р. виникає колектив зі студентів –однодумців,  основу якого полягає музика виключно виконана тільки голосами! Художнім керівником стала Тетяна Ланіна.

Репертуар колективу включає твори: джазові стандарти, естрадні твори сучасних композиторів, госпел, спірічуелси та обробки народних пісень. Колектив притягує соєю гармонійністю виконання та професійною вокальною  технікою. Учасники талановиті, неординарні, енергійні, які прагнуть розвиватися в різних напрямках!