n.pylypenko@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Пилипенко Наталія Анатоліївна

Методист навчальної лабораторії виконавської майстерності

Освіта:

Національна музична академія України імені П. І. Чайковського 1993р.  Диплом: спеціальність -  артист оркестру, артист кам. ансамблю, викладач (скрипка).

Навчалась у видатних педагогів школи Богодара Которовича: Петра Бондаса, Тамари та Едуарда Ярошевичів, Аркадія Винокурова.

Більше 35 років грала в оркестрі Київської опери на Подолі.

Бере активну участь у культурно-мистецьких проектах та профорієнтаційних заходах Інституту мистецтв.

Займається редагуванням оркестрових партій струнних інструментів та упорядкуванням бібліотеки оркестру.

Виконує обов'язки концертмейстера симфонічного оркестру університету вже понад 10 років. За цей час оркестр став лауреатом багатьох Міжнародних  та Всеукраїнських конкурсів, таких як:

• ІІІ Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича - лауреат I премії
  • Всеукраїнський конкурс мистецтв "Киівський колорит"- лауреат I премії.