i.lashko@kubg.edu.ua

Лашко Іван Григорович

Методист Навчальної лабораторії виконавської майстерності

Біографія

Навчався в Полтавському музичному училищі імені М.В. Лисенка на диригентсько-хоровому відділенні.

У 1966 – 1968 р. служив в армії на дійсній військовій службі.

З 1968 - навчався у музично-педагогічному факультеті Кіровоградського педінституту імені А.С. Пушкіна і після закінчення викладав музику у цьому вузі.

З 1980 р. – викладач музики Полтавського педінституту імені
В.Г. Короленка.

З 1986 р. по вересень 2021р. викладач Київського фахового коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.

З вересня 2021 р. – методист Навчальної лабораторії виконавської майстерності Інституту мистецтв.

Науково-методична робота: переклад музичних творів обробки українських народних пісень, супровід творчих проектів лабораторії.

Профілактика та ремонт музичних інструментів та звукової апаратури. Пошук кращої пропозиції нового обладнання учбового процесу.