Навчальна лабораторія інформаційних технологій у музичному мистецтві

 

logo copy_copy_copy

 Локація: 02152, м. Київ, бул. І. Шамо, 18/2, аудиторії 117, 224-а

Керівник лабораторії: Цимбал Катерина Олександрівна, старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності

Координатор:   Цимбал Сергый Выкторович, викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності

Графік роботи: понеділок -   13.00- 16.00

                            четвер       -   9.55 – 15.50

                            п’ятниця   -   8.30 – 15.50      

Мета діяльності: формування у майбутніх музикантів-педагогів інформаційної компетентності у сфері музичного мистецтва та готовності до використання сучасних музично-інформаційних технологій у музично-виконавській та музично-просвітницькій діяльності, надання професійного технічного забезпечення для підготовки аудіо та відео (мультимедійних) матеріалів для концертної діяльності студентів та викладачів Інституту мистецтв.

Навчальні дисципліни, які вивчаються та інтегруються на базі лабораторії: «ІКТ в галузі музичного-мистецтва», музично-теоретичні студії, дисципліни додаткової спеціалізації «Режисура мультимедіа в музичному мистецтві»

Навчальні результати діяльності: створення мультимедійних проектів на основі ефективного використання сучасних інформаційних технологій. В результаті буде сформована здатність до комп’ютерного аранжування, володіння технологією студійного звукозапису, роботи з звукопідсилювальною та звуковідтворювальною апаратурою.

Обладнання лабораторії: обладнана студія звукозапису, персональні комп’ютери з відповідним програмним забезпеченням (Sibelius 7, Cubase 7 та ін.), звукові карти, МІДІ-клавіатури, навушники, цифрове піаніно, SMART – дошка.

 

 

  

                                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Майстерня друкованої графіки та поліграфії

Локація :

02152, м. Київ, бул. І. Шамо, 18/2, аудиторія 120а.

 

Керівник:

Задніпряний Геннадій Трохимович, старший викладач h.zadnipianyi@kubg.edu.ua

 

Мета роботи майстерні:

Забезпечення формування практичних навичок у створенні друкованих графічних творів, опанування основами графічного дизайну, мистецтва книжкової ілюстрації, шрифтів, основ поліграфічної діяльності.

 

Графік роботи майстерні:

«Техніки графіки» та «Техніки вільної графіки», старший викладач Задніпряний Г. Т. (понеділок, 8.30 – 15.45)

«Техніки графіки» та «Техніки вільної графіки», старший викладач Задніпряний Г. Т. (середа, 8.30 – 15.45)

«Техніки друкованої графіки», старший викладач Задніпряний Г. Т. (четвер, 14.25 – 15.45).

Самостійна робота студентів під керівництвом старшого викладача Задніпряного Г. Т. (понеділок з 16.00 до 17.20, четвер з 8.30  до 14.20)

 

Навчальна діяльність майстерні: в графічній майстерні опановуються графічні техніки: ксилографія обрізна, ксилографія торцева, ліногравюра однотонна та кольорова, гравюра на картоні, друк з паперових форм, флоротипія, суха голка, меццо-тінто, травлений штрих, акватинта, мокуліто, монотипія, мішані техніки.

 

Обладнання:

Верстат офортний (ширина вала 35 см.), набори стамесок, штихелів, валик друкарський, різак паперу, степлер пружинного кріплення, витратні матеріали (папір, друкарські фарби, розчинники, офортні розчини, каніфоль).