imgonline-com-ua-CompressBySize-am6ltdTifQpgC

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Класичний танець

Освіта:

2011 - 2015 – НПУ імені М.П. Драгоманова. Спеціальність: Хореографія. Кваліфікація: Хореограф, викладач хореографії.

2015 - 2017 - НПУ імені М.П. Драгоманова . Спеціальність: Хореографія. Кваліфікація: Балетмейстер, викладач класичного танцю закладу вищої освіти. з відзнакою

Професійна діяльність:

Загальний педагогічний стаж 11 років.

2016-2020 р Викладач класичного і сучасного танцю №6 ім. Г.Л.Жуковського

Керівник і постановник ансамблю сучасного танцю "UNISON_KIEV".

Переможець Кубка Європи за версією Асоціації сучасного та естрадного танцю України.

Володар Кубка Хореографа України 2020 за версією Комітету сучасної та естрадної хореографії при IAED.

Режисер - постановник хореографічної вистави "Цех важкої Води".

2019-2021 р Викладач Кафедри хореографії факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського.

Хореограф - постановник групових та індивідуальних програм команд з художньої гімнастики.

Професійний і науковий інтерес

Історія сучасного танцю. Методологія викладання сучасного танцю в школах мистецтв і аматорських колективах. Класичний танець. Сучасний танець: Напрямки - Мodern: Техніки Martha Graham; José Limón.

Contemporary. Parter technique сучасного танцю. Постановка концертних номерів. Режисура хореографії.