Луговенко (1)

t.luhovenko@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Луговенко Тетяна Георгіївна

Доцент кафедри хореографії, кандидат мистецтвознавства

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат мистецтвознавства

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

«Народно-сценічний танець», «Методика роботи з хореографічним колективом».

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо

Освіта:

- 2004 р. – Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв, спеціальність «Хореографія», кваліфікація «Балетмейстер народної хореографії, викладач фахових дисциплін».

- 2005 р. Київський національний університет культури і мистецтв спеціальність «Хореографія», кваліфікація «Магістр народної хореографії».

- У 2012 році було присуджено науковий ступень кандидата мистецтвознавства із спеціальності теорія та історія культури.

Професійний і науковий інтерес

Професійна діяльність:

- працювала у Миколаївський обласній філармонії на посаді артистки балету.

- працювала на посаді репетитора зразкового ансамблю танцю «Щасливе дитинство»,

- керівник народного ансамблю танцю «Калинонька» клуба ім.. К.Ольшанського заводу «Екватор».

- старший викладач кафедри хореографії факультету мистецтв Відокремленого підрозділу Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

- член суддівської колегії всеукраїнських та міжнародних хореографічних конкурсів та фестивалів.

Наукова діяльність:

Тема дисертаційного дослідження: «Дитячі аматорські колективи народного танцю в контексті розвитку хореографічної культури України ХХ – початку ХХІ ст..».

Сфера наукових інтересів: специфіка викладання народно-сценічного танцю в системі професійної освіти, розвиток аматорського хореографічного мистецтва в Україні. Результати наукових досліджень висвітлювалися на Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференціях з 2006 р.