2711-min

v.hrek@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Грек Володимир Анатолійович

Завідувач кафедри хореографії. Заслужений діяч мистецтв України, Заслужений діяч естрадного мистецтва України.

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

«Мистецтво балетмейстера», «Сучасний танець», «Сучасна інтерпретація фольклору»                                      «Сучасні форми класичного танцю»

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо

Освiта:

2004-2009 – Рівненський державний гуманітарний університет. Художньо-педагогічний факультет. Спеціальність: Хореографія. Кваліфікація: Балетмейстер сучасної хореографії, викладач, артист.

Професійний і науковий інтерес

Професійна діяльність:

2017 рік  –  старший викладач кафедри хореографії Київського університету ім. Бориса Грінченка

2016 – викладач кафедри хореографії Київського університету ім. Бориса Грінченка

2013-2016 – КВНЗ КОР «Коледж культури і мистецтв», м. Київ. Викладач хореографічних дисциплін вищої категорії.

2012-2013 – Дитяча школа мистецтв №5, м. Київ. Викладач хореографічних дисциплін.

2011-2012 – Херсонський державний університет. Факультет культури і мистецтв. Викладач кафедри народно-сценічної та сучасної хореографії.

2006-2012 – Херсонський Таврійський ліцей мистецтв. Завідуючий відділенням хореографії, викладач-хореограф.

2004-2006 – Запорізька обласна філармонія. Козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці». Артисту балету.

Вищі навчальні заклади: складав навчальні, робочі програми відповідно до вимог МОН України. Проводив майстер-класи з сучасної хореографії. Викладав наступні дисципліни: теорія та методика роботи з дитячим хореографічним колективом; Сучасна хореографія; Композиція та постановка танцю; Танцювальна та контактна імпровізація.

Танцювальні напрямки: модерн, модерн-джаз, афро-джаз, танцювальна та контактна імпровізація, народний танець в стилі модерн, фолк-джаз, сучасна інтерпретація фольклору, бродвейський джаз.

Член журі всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів України та Європи. Хореограф- постановник телевізійного проекту «Танці з зірками 2019.