0412-min

Логвиненко Еліна Євгенівна

Концертмейстер кафедри хореографії

Освіта:

• 2010-2014 рр. - Маріупольське музичне училище за спеціальністю «Музичне мистецтво», спеціалізація «Фортепіано». Здобула кваліфікацію викладача початкових спеціалізованих навчальних закладів, артиста камерного ансамблю, концертмейстера.
  • 2014-2018 рр. – Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського. Здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр, спеціальність «Музичне мистецтво», освітня програма «Фортепіано, орган», професійна кваліфікація «Концертмейстер, викладач (фортепіано)».
  • 2018-2020 рр. – Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського. Здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність «Музичне мистецтво», освітня програма «Фортепіано, орган», професійна кваліфікація «Артист камерного ансамблю, концертмейстер, науковець-дослідник, викладач закладу вищої освіти (фортепіано)».
  •       Досвід роботи: 2014-2016 рр. – викладач по класу фортепіано, концертмейстер музичної школи №1 м. Добропілля.2015 р. – музичний керівник дитячого садка при НВК №7 м. Добропілля.

• 2016-2017 рр. - викладач по класу фортепіано, концертмейстер ДМШ №2 м. Полтава.

2017-2018 рр. – вчитель музики ЗОШ №41 м. Маріуполь.