Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Четверте онлайн-заняття на тему «Народно-сценічний танець» з модулю «Підготовчі курси для абітурієнтів» спеціальності 024 «Хореографія» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка

IMG_1643.jpg

04.06.2022 р. відбулося четверте онлайн-заняття на тему «Народно-сценічний танець» з модулю «Підготовчі курси для абітурієнтів» спеціальності 024 «Хореографія» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Модераторами зустрічі були: викладач кафедри - Копієвський Олег Дмитрович, концертмейстер - Ворона Анатолій Валентинович та студентки 1 та 2 курсу - Лєфонова Поліна та Ганчич Аліса. Абітурієнти познайомились зі складним, але водночас цікавим та різноманітним мистецтвом народно-сценічного танцю. Олег Дмитрович, разом зі студентками продемонстрували кілька вправ біля опори в характері танців різних народів світу під аккомпанемент нашого рідного та неймовірно талановитого концертмейстера. Під час вивчення комбінацій, наші старанні гості мали змогу  опрацювати різні положення рук, ніг та корпусу, відчути характер руху та музичного супроводу. В кінці заняття опрацювали кілька танцювальних комбінацій на середині зали. Впевнені, що абітурієнти отримали такі ж неймовірні емоції, як і наш викладач. Ми в захваті від того, як Ви чудово опановуєте матеріал. Віримо, що далі вам буде тільки цікавіше! До зустрічі на першій частині модулю «Мистецтво балетмейстера»!