Перформанс на підтримку України під час футбольного матчу «Легія» -«Динамо»

12 квітня 2022 року студенти першого курсу, групи ХРб-2-21-4.0д спеціальності 024 «Хореографія» Ксенія Покотило та Альона Спіріна (куратор - Ліна Бородій) взяли участь у перформансі на підтримку України під час футбольного матчу «Легія» -«Динамо», який проходить в медах серії благодійних заходів Match for peace.
Студентки виступили разом з відомими на весь світ українськими артистками, такими як: Тіна Кароль, Юлія Саніна (The Hardkiss), Катерина Павленко (GO_A) та DOROFEEVA