Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ РАЄРСОНА (ТОРОНТО, КАНАДА) ПАВЛА БОСОГО ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ХОРЕОГРАФІЯ

21.02.2022 року відбулася гостьова лекція професора театрального мистецтва

університету імені Раєрсона (Торонто, Канада), режисера, сценографа Павла Босого для студентів спеціальності Хореографія першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти Київського університету імені Бориса Грінченка на тему «To crack or not to crack - that ҆s the question!». Лекцію було присвячено кращим постановкам балету «Лускунчик», зокрема проаналізовано творчі підходи до створення балету В. Вайнонена та М. Баришнікова (1977), American Ballet Theatre), Марка Моріса (1991), Моріса Бежара (1998), сера Метью Борна (1960).

Кафедра хореографії висловлює щиру подяку Павлу Босому за цікаву та змістовну лекцію  та сподівається на подальшу творчу співпрацю.