Майстер-клас з дисципліни «Фізичне виховання»

IMG_3688.jpg  IMG_3603.jpeg

08.02.2022 року в онлайн форматі відбувся майстер-клас для студентів спеціальності 024 Хореографія, першого (бакалаврського)рівня з дисципліни «Фізичне виховання» (викладач-Ліна Бородій) та другого (магістерського) рівня з дисципліни «Сучасні напрямки в хореографії» (викладач-Марія Коростельова) від випускниці спеціальності «Хореографія» Інституту мистецтв, Київського університету імені Бориса Грінченка-Світлани Шефер, нині персональний онлайн та оффлайн тренер по стрейчингу.
Тема майстер-класу була «Гнучкість та сила в хореографії»
   Ми дякуємо Світлані за передані знання студентам та з великим бажанням чекаємо нашу наступну зустріч в оффлайні, в наших рідних залах.