Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Звітний концерт танцювального театру особистості D-T.O.P. за участі студентів-практикантів 4 курсу спеціальності «Хореографія»

17.01.2022 року відбувся яскравий звітний концерт танцювального театру особистості D-T.O.P., який є базою практики кафедри хореографії Інституту Мистецтв КУ ім.Б.Грінченка. Директорка Інституту мистецтв – Медвідь Тетяна Анатоліївна та завідувачка кафедри хореографії – Андрощук Людмила Михайлівна привітали D-T.O.P. з ювілеєм, а дітей з чудовим святом – Днем Святого Миколая! У концерті брали участь студенти 4 курсу - Пономаренко Валентина, Кушніренко Анастасія та Ясинська Таїсія, які презентували свої хореографічні композиції, поставлені під час проходження практики. Також на концерті було представлено два номери викладачки кафедри хореографії – Прусової Лесі Віталіївни, яка за сумісництвом є хореографом та педагогом танцювального театру особистості D-T.O.P.

Щиро вітаємо керівників D-T.O.P. Наталію та Микиту Черненко й Ольгу Чистякову! Бажаємо наснаги, ще більше перемог та щирих оплесків глядачів!