Майстер-клас від перформера та артиста Totem dance theatre Богдана Кириленка

17.02.2022 року для студентів 4 курсу спеціальності 024 «Хореографія» відбувся майстер-клас з контактної імпровізації від перформера та артиста Totem dance theatre Богдана Кириленка.

Студенти досліджували танцювальну взаємодію в парах, розширили свої знання та вміння з контактної імпровізації та партнерінгу, зрозуміли наскільки важливо відчувати партнера під час танцю, поєднуючись в одне ціле.

Ми щиро дякуємо Богдану за прекрасний майстер-клас, нові знання та чудову атмосферу творчості!