Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

До уваги абітурієнтів!

IMG_0405.jpg

До уваги абітурієнтів! 17.12.2021 р. о 11:00 запрошуємо відвідати День відкритих дверей спеціальності 024 «Хореографія» в онлайн-форматі на платформі Google meet. Майбутні студенти матимуть змогу переглянути різні частини занять з дисциплін «Класичний танець», «Сучасний танець», «Бальний танець» та «Народно-сценічний танець», у виконанні 1, 2 та 3 курсів. Після перегляду відеоматеріалу, в рамках  дня відкритих дверей відбудеться зустріч з адміністрацією Інституту, викладачами та студентами кафедри. Вони з задоволенням поспілкуються з абітурієнтами та нададуть відповідь на будь-які питання. Чекаємо на вас!

 

Посилання на зустріч буде розміщено на сайті Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка та у соціальних мережах.