До уваги абітурієнтів!

IMG_0405.jpg

До уваги абітурієнтів! 17.12.2021 р. о 11:00 запрошуємо відвідати День відкритих дверей спеціальності 024 «Хореографія» в онлайн-форматі на платформі Google meet. Майбутні студенти матимуть змогу переглянути різні частини занять з дисциплін «Класичний танець», «Сучасний танець», «Бальний танець» та «Народно-сценічний танець», у виконанні 1, 2 та 3 курсів. Після перегляду відеоматеріалу, в рамках  дня відкритих дверей відбудеться зустріч з адміністрацією Інституту, викладачами та студентами кафедри. Вони з задоволенням поспілкуються з абітурієнтами та нададуть відповідь на будь-які питання. Чекаємо на вас!

Посилання на зустріч буде розміщено на сайті Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка та у соціальних мережах.