Майстер-клас від випускниці 2019 року, солістки відомого українського театру танцю «Київ модерн-балет» Геращенко Дар‘ї

IMG 6630 1 1

25 травня 2021 року студенти 2 курсу спеціальності «Хореографія» відвідали майстер-клас від випускниці 2019 року, солістки відомого українського театру танцю «Київ модерн-балет» - Геращенко Дар‘ї. Студенти разом з Дариною попрацювали з вагою тіла, виконували вправи на активізацію різних груп м‘язів та станцювали декілька комбінацій у партері. В кінці майстер-класу вивчили танцювальну комбінацію у стилі contemporary.

Ми дякуємо Дар‘ї за змістовний та цікавий майстер-клас та з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі у танцювальному залі!