Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Відбірковий онлайн тур міжнародного конкурсу молодих балетмейстерів «DANCE GENERATION 2021»

   D:\adm\Desktop\IMG_4701.jpg

 

    З 16 по 23 квітня 2021 року відбувся відбірковий онлайн тур міжнародного конкурсу молодих балетмейстерів «DANCE GENERATION 2021» Тур проводився з метою підвищення інтересу обдарованої молоді та сприяння розвитку хореографічної творчості в умовах пандемії та відсутності сценічних майданчиків для самореалізації творчого потенціалу хореографів у різних жанрах хореографічного мистецтва.

Організатором конкурсу була кафедра хореографії Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

Основні завдання онлайн туру

  • активізувати інтерес до постановочної хореографічної роботи не зважаючи на несприятливі умови для сценічної діяльності;
  • надати можливість безкоштовної участі у ІІІ міжнародному конкурсі молодих балетмейстерів "DANCE GENERATION" переможцям  попереднього туру.
  • створення та популяризація хореографічних творів, пошук нових яскравих балетмейстерських робіт та молодих талановитих виконавців.
  • пошук в Україні та за кордоном талановитих та обдарованих постановників, які мають значні досягнення в створені  хореографічних творів, танцювальних спектаклів, перформансів.

Оцінювання учасників конкурсу відбувалось за наступними категоріями:

Категорія А (студенти училищ культури, коледжів культури і мистецтв);

Категорія С (студенти університетів спеціальності «Хореографія»);

Категорія D (молоді балетмейстери віком до 35 років, виконавці номеру – професійні танцівники, або танцівники з досвідом роботи)

Категорія Е (молоді балетмейстери від 35-45 років, виконавці – вихованці дитячих колективів)

Категорія Professional (балетмейстери віком від 35 до 45 років, виконавці – вихованці дитячих колективів)

Оцінювало роботи учасників туру журі у складі:

ТЕТЯНА БОРОВИК - народна артистка України, головний балетмейстер Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва

LOIDA GRAU - іспанська танцівниця, хореограф, керівник танцювальної школи Loida Grau у Сан-Бой-де-Льобрегат, Барселона ( Іспанія)

IRYNA GARSHENINA - хореограф, викладач школи танцю "Centro Studi Danza 21", м.Падуя та " Un Corpo Per DANZARE", м. Вігонца. Засновник та керівник ансамблю українського танцю "Перевесло" м.Падуя (Italy)

ЗАГРЕБА ДАРИНА – володар ГРАН-ПРІ міжнародного конкурсу молодих балетмейстерів «DANCE GENERATION 2019»

Учасники відбіркового туру:

Жегар Софія В'ячеславівна Коледж УКД , м. Івано-Франківськ, Україна

Волошина Єва, Київський університет імені Бориса Грінченка, Україна, 

Георгіца Жанна, Київський університет імені Бориса Грінченка, Україна

Донець Влада, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, м. Кропивницький Україна, 

Кисіль Катерина , Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія; 

Кисла Діана, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Конєва Божена, Київський університет культури, м. Київ, Україна, 

Кулішов Станіслав, Київський Університет Культури і мистецтв, Україна,  

Лобур Мар’ян ч, Київський Університет Культури, Україна, 

Мороз Анна; Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини;

Нерощина Анна, Київський Університет Культури і Мистецтв, Україна

Пирогова Анастасія, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Україна, м.Миколаїв, 

Попова Ярина, Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького , м. Мелітополь

Стечкевич Ірина Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка., Україна

Ткаченко Ольга О, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Товбер Владислава Заклад освіти : Київський університет імені Бориса Грінченка

Ярошенко Юлія Бердянський державний педагогічний університет, Україна, м.Бердянськ

Бекещенко Валентин, Зразковий художній колектив ансамбль танцю “Сувенір”, художній керівник: Інна Шаровар ЦЕНТР ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ,м. Київ, Україна

Борозенцев Ілля, Театр –студія «Ерміта», Україна , Одеса

Буринська Олена Олегівна Танц. колектив «Maximal» ,м. Івано-Франківськ, Україна

Буринська Олена Олегівна Танц. колектив «Maximal»,м. Івано-Франківськ, Україна,

Костишин Віталія, Танц.колектив «Maximal», м. Івано-Франківськ, Україна

Ловигіна Анна, Дитяча Школа Мистецтв м. Славутич, Україна, Ансамбль Юність

Мінько  Оксана, Остапчук Олена Ігорівна, 

Полумисна Катерина, Україна, місто Харків

София Первак, Дарина Тесленко, «Totem Dance School», Україна

Стрембіцький Юрій, Дитяча Академія Танцю «Фаворит», м. Обухів, Київської області

Сухенко Ярослав, м. Черкаси Украина 

Талько Леся Юріївна, Україна, м. Новоукраїнка, Кіровогр.обл

Тарасенко Наталія, Terrakot Україна Запоріжжя

Ткач Юлія, Танц. колектив «Maximal» ,м. Івано-Франківськ, Україна, 

Чернюк Катерина, ЦПР Святошинського району «Північне сяйво» (м. Київ)

Ярошенко Юлія, Центр дитячої та юнацької творчості ім. Є. М. Руднєвої, Народний ансамбль естрадного танцю «МарЛен» Україна, м. Бердянськ., Білецька Анастасія  , Місто Ірпінь, Білоусенко Інна Валеріївна м. Херсон, Україна 

Галиновська Валерія, Київський Національний   Університет театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого

Кізельман Наталя, м. Миколаїв, 

Косюк Катерина та Чевелюк Ярослав, Україна, м. Рівне,

Лісовенко Юлія, М. Івано- Франківськ, Клуб Спортивного Танцю «Грація» 

Корнійчук Ірина, 0999818586, м. Харків, Україна

Сидоренко-Кисіль Анастасія, ЯДМШ, Україна 

 

За результатами голосування міжнародного журі визначено переможців відбіркового онлайн - туру:

Категорія A: Жегар Софія В'ячеславівна Коледж УКД ,кафедра хореографії, м. Івано-Франківськ, Україна

Категорія С: Волошина Єва, Київський університет імені Бориса Грінченка 

Конєва Божена, Київський університет культури.

Товбер Владислава, Київський університет імені Бориса Грінченка.

Категорія Е: Сухенко Ярослав м. Черкаси

София Первак, Дарина Тесленко «Totem Dance School» 

Стрембіцький Юрій, Дитяча Академія Танцю «Фаворит» м. Обухів,

Київської обл. 

Категорія D: Білецька Анастасія, м. Ірпінь

Білоусенко Інна, м. Херсон

PROFESSIONAL: Корнійчук Ірина м. Харків 

 

Організаційний комет вітає переможців відбіркового-онлайн туру, бажає нових творчих успіхів, натхнення та реалізації нових творчих проєктів!