Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Щорічний захід "Я - студент"

   Відкриті двері min
    
    Шановні абітурієнти!!!!
   Настав час визначатись з закладом, до якого ви плануєте вступати. Якщо ви мрієте стати хореографом і хотіли б більше дізнатись про нашу спеціальність, то цей захід саме для вас.
 Щорічний захід "Я - студент", організований кафедрою хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, пропонує вам у дистанційному форматі ознайомитись з особливостями навчання на спеціальності "Хореографія", структурою проведення творчого конкурсу під час вступу, оцінити нашу матеріально-технічну базу та відвідати практичні онлайн-класи від студентів нашої спеціальності. Для цього необхідно зареєструватись і надіслати на електронну пошту кафедри Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. наступну інформацію:
  • П. І. П
  • Місто
  • Адреса електронної пошти
  • Моб. тел.
   На пошту Ви отримаєте посилання на платформу ZOOM і зможете доєднатись до нашого заходу.