Щорічний захід "Я - студент"

Відкриті двері min

Шановні абітурієнти!!!!
   Настав час визначатись з закладом, до якого ви плануєте вступати. Якщо ви мрієте стати хореографом і хотіли б більше дізнатись про нашу спеціальність, то цей захід саме для вас.
 Щорічний захід "Я - студент", організований кафедрою хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, пропонує вам у дистанційному форматі ознайомитись з особливостями навчання на спеціальності "Хореографія", структурою проведення творчого конкурсу під час вступу, оцінити нашу матеріально-технічну базу та відвідати практичні онлайн-класи від студентів нашої спеціальності. Для цього необхідно зареєструватись і надіслати на електронну пошту кафедри Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. наступну інформацію:
  • П. І. П
  • Місто
  • Адреса електронної пошти
  • Моб. тел.
   На пошту Ви отримаєте посилання на платформу ZOOM і зможете доєднатись до нашого заходу.