Майстер-клас з акторської майстерності та фізикл-театру для студентів першого курсу спеціальності «Хореографія»

D:\adm\Desktop\1616161965358-01.jpeg

9 березня для студентів першого курсу спеціальності «Хореографія» відбувся майстер-клас з технік акторської майстерності, основ контактної імпровізації та фізикл-театру. Проводив майстер-клас режиссер, викладач акторської майстерності та сценічної мови - Максим Сохань.

Учні досліджували своє тіло, емоційний стан, реакцію на зовнішні фактори впливу, відчували, довіряли та аналізували свій стан в результаті виконання тренінгових вправ заданих майстром. Учасники майстер-класу дуже натхненно виконували всі завдання і отримали вагомий досвід для професійного зростання.

Щиро вднячні Максиму Соханю за приділений час, чудову атмосферу та пізнавальну та корисну інформацію!