"Тур студентів-хореографів Європою"

Другий рік поспіль наші студенти беруть участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва "ALEGRIA". Це чудова можливість не тільки презентувати українське хореографічне мистецтво за кордоном, продемонструвати виконавську майстерність, поборотися за призові місця з кращими хореографічними колективами, але й познайомитися з мистецтвом інших країн, відвідати пам'ятні місця  Чехії, Італії, Німеччини, Іспанії, надихнутися на творчі звершення та просто відпочити!

Таку можливість студентам надають наші викладачі: Копієвський Олег Дмитрович, Грек Володимир Анатолійович та наша випускниця - талановита Анна Єліна!
Окрім яскравих спогадів наші студенти привезли в Україну дипломи лауреатів 1 та 2 премії, а також Гран-прі!!!!