Конкурс «Слово Грінченка»

В рамках проведення Грінченківської декади з 10 листопада до 07 грудня 2020 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка проходив конкурс «Слово Грінченка». На конкурсі була представлена робота викладача кафедри хореографії Прусової Лесі Віталіївни – декламація прекрасної поезії Бориса Грінченка «Я сам собі у городі гучному…» та створення хореографічного відео під вірш.

Журі високо оцінило роботу викладача та визначило переможцем в номінації «Творчий підхід до виконання».