Хореографічна композиція "Insight"

INSIGHT 1 1INSIGHT 2

Хореографічна композиція "Insight", балетмейстер - викладач кафедри хореографії Інституту мистецтв Прусова Леся Віталіївна.

"Insight" - це момент осяяння, прозріння. Це мить, коли людина усвідомлює свій сенс буття, знаходить відповіді на вічні питання "Для чого я живу?", "Яке моє призначення на Землі?", "Що я відчуваю в глибині себе?". Вічна музика Йоганна Себастьяна Баха "Air" дає нам світлу віру в важливість нашого існування та в можливість дати щось прекрасне цьому світу.

Виконують студенти 2 курсу.