Гостьова лекція з дисципліни «Мистецтво балетмейстера»

30 листопада 2020 року в рамках навчальної дисципліни «Мистецтво балетмейстера» для студентів 3 курсу спеціальності «Хореографія» було організовано гостьову лекцію з Самохваловою Аллою Василівною – старшою викладачкою кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету, постійною учасницею історико-етнографічних експедицій організованих Державним науковим центром захисту культурної спадщини від техногенних катастроф (Чорнобильська зона).

Темою лекції стала авторська розробка викладача за темою: «Ландшафтний танець». Актуальність данної теми, особливо в умовах дистанційного навчання, зосередила увагу студентів на методично-практичних засадах  та особливостях роботи з відсутністю сценічного простору.   Активна дискусія та обговорення  практичних аспектів роботи з танцем в ландшафтному середовищі створила атмосферу творчого спілкування та спонукала студентів до нових мистецьких пошуків та їх втілення при постановці композицій.

Щиро вдячні Аллі Василівні за авторський підхід, творчу співпрацю та можливість отримання   безцінного досвіду.