#NOCORONA

Складні умови дистанційного навчання через пандемію COVID-19 активізують до пошуку нових форм творчої взаємодії зі студентами!

Як результат – новий творчий проєкт студентів 2-го курсу під керівництвом викладача кафедри хореографії Прусової Лесі Віталівни на актуальну тему #NOCORONA (COVID-19)

Учасники проєкту висловлюють власну думку: «Це турбує увесь світ, це турбує нас, це впливає на нас та наше мистецтво. Ми - вже інші, але віримо в краще!»

.be">
.be" target="_blank" rel="noopener">