Творча зустріч з хореографом Андрієм Гуцалом

1111

21 грудня 2017 року в рамках навчальної дисципліни «Організація танцювальний шоу програм викладачем кафедри хореографії  Карлицькою  Світланою було організовано творчу зустріч з яскравим, творчим, харизматичним хореографом Андрієм Гуцалом. Студенти  мали можливість поспілкуватися з учасником телепроекта «Танцюють всі-2»,хореографом третього сезону наймасштабнішого шоу країни  «Майданс»,головним хореографом  реаліті -шоу «Любовь и музыка»,учасником проекту «Танці з зірками- ліга чемпіонів».  В процесі зустрічі майбутні балетмейстери дізналися про особливості роботи в телевізійних проектах, специфіку роботи хореографа в рамках  комерційних заходів. Творча атмосфера та зустріч з Андрієм наповнила студентів бажанням до саморозвитку та нових творчих звершень. Дякуємо за можливість творчого спілкування.

66 copy_copy 222