ВІТАЄМО ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА ЕСТРАДНОГО МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ!

IMG-0100

19 листопада 2017 року відбулася важлива подія: за значний особистий внесок у розвиток українського естрадного мистецтва та вагомі творчі здобутки старшому викладачу кафедри хореографії Володимиру Анатолійовичу Греку було присвоєно почесне звання  «Заслужений діяч естрадного мистецтва України» (рішенням Секретаріату творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України»).

15 років мистецького стажу, безліч яскравих, талановитих хореографічних композицій, участь у суддівських колегіях фестивалів та конкурсів мистецтв,  перемоги на Міжнародних та Всеукраїнських хореографічних фестивалях, активна методична та наукова  діяльність в галузі хореографічного мистецтва, керівництво творчими лабораторіями, робота у професійних навчальних закладах – все це підтверджує  Почесне звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України».

Щиро Вітаємо Володимира Анатолійовича з нагородою! Вдячні Вам за Ваш вклад у професійне становлення наших студентів!