І ЗНОВУ ПЕРШІСТЬ!

IMG-0104-min

11 Листопада 2017 року у місті Київ відбулись обласні змагання з сучасних танців «DANCE-HOME». В змаганнях брали участь понад 800 учасників з Києва та Київської області.

Студенти першого курсу спеціальності «Хореографія»  Київського університету імені Бориса Грінченка здобули перше місце у своїй віковій категорії, серед 10 претендентів на перемогу.

Театр танцю «Грін» демонстрував хореографічну композицію у стилі джаз-фанк  викладача кафедри хореографії Євгенії Калачик. Судді звернули увагу на яскраву постановку та гарний виконавський рівень студентів.