Творча зустріч зі співаком, переможцем проекту «Фабрика зірок 2» Вадимом Олійником

2411xk-min

16 листопада 2018 року  в рамках навчальної дисципліни «Організація танцювальних шоу програм» для студентів спеціальності «Хореографія» викладачем кафедри Карлицькою Світланою було організовано творчу зустріч зі співаком, переможцем проекту «Фабрика зірок 2» Вадимом Олійником. Під час творчого спілкування студенти мали змогу задати співаку питання про роботу в сфері мистецтва та шоу-бізнесу. Цікавою та змістовною була розповідь Вадима про  вимоги  роботи в сфері телепроектів та сучасних  шоу-програм. Студенти змотивовані та налаштовані на подальші творчі перемоги. Щиро вдячні за можливість творчого спілкування.