УЧАСТЬ НАУКОВОГО ГУРТКА КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ «DANCE COMMUNITY» У ВОРКШОПІ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА УНІВЕРСИТЕТУ

19.02.2020 студенти 3 та 4 курсу у складі учасників наукового гуртка «Dance Community» відвідали он-лайн воркшоп «Сучасний мистецький контент, мистецька освіта у дослідженнях молодих учених», що проводилася в рамках діяльності наукового товариства університету.

На воркшопі спікери піднімали різноманітні актуальні теми, від хорового мистецтва до геймінг індустрії, в контексті динамічних змін реалій сьогодення. Структура доповідей спікерів також передбачала активну участь слухачів, експрес-завдання, та активні відповіді на питання стосовно тем доповідачів.