Online конференція учасників наукового гуртка «DANCE COMMUNITY»

29.01.2021 відбулась online конференція учасників наукового гуртка під керівництвом доцента кафедри Коростельової М. Д.

На зустрічі було розглянуто план дослідницької та творчо-дослідної  діяльності на рік відповідно до наукової теми кафедри хореографії  «Сучасний стан та перспективи розвитку хореографічного мистецтва». Велику увагу було приділено інструктажу щодо вимог та умов подання тем, написання тез та підготовки доповідей  для участі у всеукраїнських наукових конференціях, посилено увагу на дотримані моральних і правових норм академічної доброчесності.

Презентовано інформацію щодо роботи гуртка та планових наукових регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, грантів, конференцій у 2021  році.  Заплановано дати, теми та локації для тематичних наукових зустрічей «Культурні вечори» з відвідуванням музеїв та доповідями студентів на задані теми.