Відвідування студентами відкриття тимчасової експозиції «Український модернізм»

В рамках роботи наукового гуртка кафедри хореографії «Dance community» під керівництвом доцента кафедри хореографії Інституту мистецтв Коростельової М. Д., 11.01.2020 було організовано відвідування студентами відкриття тимчасової експозиції «Український модернізм» та перманентної експозиції з ретроспективою світового живопису у Національному художньому музеї України.

По традиції, після захоплюючої екскурсії, було проведено круглий стіл «Культурний вечір» за філіжанкою кави та дебатами на тему сучасного мистецтва. Студенти презентували доповіді з аналізом представлених робіт експозиції.