Творчо-дослідний проект студентів- хореографів: « Розкриття українських літературних образів засобами сучасної інтерпретації фольклору»

Творчо-дослідницька діяльність студентів спеціальності «Хореографія» реалізовується в створенні мистецьких проєктів в рамках навчальних дисциплін.  Пошук, самостійний відбір та якісна обробка інформації з літературних джерел  для впровадження в  постановчу  діяльність є яскравим прикладом  творчого та дослідницького компоненту в  системі хореографічної освіти.

Так, студенти третього курсу реалізовували свої індивідуальні дослідження в рамках модулю «Техніки сучасної хореографії», де презентували свої творчі здобутки на розсуд глядацької аудиторії. Розкриття українських літературних образів засобами сучасної інтерпретації фольклору занурили глядачів у світ героїв, які були відтворенні в сучасній пластиці авторських робіт студентів.