Науковий студентський семінар

22.03.2017 р. у рамках тижня кафедри хореографії відбувся науковий студентський семінар на тему "Новаторські знахідки балетмейстерів у балеті І.Стравінського "Весна священна", науковий керівник - завідувач кафедри хореографії, кандидат мистецтвознавства Медвідь Т.А. Студенти проаналізували особливості балету в постановці В.Ніжинського, М.Бежара, П.Бауш, А.Хана. До семінару долучитися студенти 2, 3 курсів першого освітнього рівня, та 1 курсу магістерського освітнього рівня. Студенти аналізували балетні постановки відомих балетмейстерів, робили їх порівняльний аналіз. Під час семінару відбувся невеликий диспут, метою якого було формування у студентів власного балетмейстерського бачення.

Студенти з цікавістю висували висловлювали свої враження про балет «Весна священна» в інтерпретації різних балетмейстерів. Виступи доповідачів супроводжувалися відео-фрагментами з балетів. По завершенню семінару учасники висловили бажання спробувати втілити власну концепцію «Весни священної».