Соціально-гуманітарна та творча робота

     

IMG 8316_copy_copy_copy
   20 жовтня 2017 в творчій лабораторії "Театр танцю «Грін»" Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся День відкритих дверей кафедри хореографії.  Велика, тепла, світла хореографічна зала гостинно приймала батьків студентів, друзів, майбутніх абітурієнтів університету. До уваги глядачів були представлені показові виступи студентів з різних  дисциплін хореографічного циклу. Яскраві хореографічні композиції не залишили байдужим жодного глядача.  Майбутні абітурієнти отримали інформаційні листи щодо вступу на спеціальність "Хореографія" Київського університету імені Бориса Грінченка та запрошення на участь у безкоштовних майстер-класах, а керівники хореографічних колективів - сертифікати на участь в методично- практичному семінарі. Глядацька аудиторія, яка налічувала близько 75 осіб, прибула на захід з різних міст України: з Києва, Кривого Рогу, м. Сміла, Рівного, Алчевську,   Студенти університетського коледжу та юні вихованці Народного художнього колективу театру танцю «Нью-Анс» з великою цікавістю спостерігали за студентами-грінченківцями  і радо вітали їх гучними оплесками.
Несподіванкою для глядача був майстер-клас від професора кафедри хореографії, народного артиста України Григорія Миколайовича Чапкіса.
2 години пролетіли непомітно! Тепла дружня атмосфера та любов до танцю - велика сила!

 

 

12 жовтня 2017 року, напередодні Дня захисника України, студенти Інституту мистецтв та заступник директора з науково-педагогічної та творчої роботи Г.Г.Кондратенко взяли участь у благодійному патріотичному проекті "Герої нашого часу» на базі Тактично-стратегічного центру Збройних сил України, що знаходиться на полігоні "Дівички" (Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н.). Захід був організований НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів (керівник - О.В. Перепельченко) Детальніше...

20 жовтня 2017 року в великій хореографічній залі Інституту мистецтв о 16.00 відбудеться «День відкритих дверей» кафедри хореографії. До уваги присутніх в рамках заходу буде проведено знайомство з першокурсниками та студентами старших курсів спеціальності «Хореографія».  Яскраві фрагменти уроків класичного, народно-сценічного, бального та сучасного танців, яскраві хореографічні композиції Театру танцю «Грін» не залишать байдужим жодного глядача. Тож чекаємо всіх і кожного!  Чудовий настрій та гарна атмосфера гарантовані!

KX copy

 

 

 

001
 28 вересня 2017 року в концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося урочисте святкування  Дня працівників освіти. Студенти спеціальності «Хореографія» вітали викладачів університету,  даруючи свою майстерність. Театр танцю «Грін» (художній керівник – завідувач кафедри хореографії Тетяна Медвідь) представив глядачам хореографічні композиції: «Світло у кожному» (хореограф-постановник – старший викладач кафедри Марія Коростельова) та «Барви Індії» (хореограф-постановник – старший викладач кафедри Володимир Грек).

002