НАУКОВА ТЕМА

Наукова тема кафедри хореографії:  «Сучасний стан та перспективи розвитку хореографічного мистецтва».

В рамках зазначеної теми досліджуються такі напрями:

• культурно-історичні аспекти розвитку хореографічного мистецтва;
  • збереження національно-культурних традицій засобами хореографічного мистецтва;
  • хореографічне мистецтво у всебічному розвитку особистості;
  • проблеми розвитку хореографічного мистецтва;
  • тенденції розвитку сучасної хореографії.

Керівник наукової теми кафедри – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри хореографії Медвідь Тетяна Анатоліївна.

Наукова тема кафедри співвідноситься з науковими темами Інституту мистецтв: «Мистецькі практики України в європейському просторі» (Реєстраційний номер: 0116U003293, Керівник:  Школьна Ольга Володимирівна, доктор мистецтвознавства, професор),  «Розвиток духовного потенціалу особистості в неперервній мистецькій освіті» (Реєстраційний номер: 0116U003993 Керівник: Олексюк Ольга Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор).