І етап Всеукраїнської студентської олімпіади

12 лютого 2014 року в актовій залі Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво», який складався з одного туру. Метою даного туру згідно з Положенням про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» (навчальні дисципліни «Сольний спів» і «Постановка голосу») було розкриття вокально-виконавського потенціалу учасників Олімпіади та виявлення найбільш здібних серед них для участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, яка пройде в м. Мелітополі Запорізької області на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького в період з 10 по 12 квітня 2014 року.

Учасники І етапу Олімпіади виконували арію або романс розгорнутої форми в супроводі фортепіано та українську народну пісню a capella.
Виступ учасників оцінювався за 10-тибальною шкалою за кожен критерій в кожному творі. Оцінювалися такі вміння та навички:

  •  грамотність художньо-виконавського прочитання авторського тексту;
  • вокальна виконавська майстерність;
  • якість самостійного вирішення художньо-виконавських завдань.

 

До складу журі увійшли:

Голова журі – Мамченко О. М., завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв, заслужений діяч мистецтв України, професор.
Члени журі:
• Петрикова О. П. – доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв, заслужений діяч мистецтв України;
• Шаповалова Р. Г. – доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв, заслужена артистка України.

За результатами проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» та оцінювання членів журі переможцями стали:

 

1місце – Бадун Наталія Леонідівна (ІV курс, спеціальність «Музичне мистецтво», група ММб-1-10-4,6з).

 

2 місце – Васюков Євгеній Олександрович (ІV курс, спеціальність «Музичне мистецтво», група ММб-3-12-2.0д).

 

3 місце – Давлатова Тамара Ілхомжонівна (ІІІ курс, напрям підготовки «Музичне мистецтво», професійне спрямування «Сольний спів», група ММб-2-11-4.0д); Кручок Олександра Василівна (магістратура, спеціальність «Музичне мистецтво», група ММм-1-13-2,0д).

Відповідно до Положення про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» володарка 1 місця Бадун Наталія Леонідівна та володар 2 місця Васюков Євгеній Олександрович рекомендовані до участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Музичне мистецтво» (дисципліна «Вокал»), яка відбудеться в м. Мелітополі Запорізької області на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

1. Бадун 2. Васюков