"Абітурієнту 2013 року присвячується"

10 червня 2013 року в Національній філармонії України відбувся концерт викладачів і студентів Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка під назвою «Абітурієнту 2013 року присвячується…». Цей концертний захід ставив за мету продемонструвати потенційним абітурієнтам спеціальності «Музичне мистецтво» розмаїття талантів, які працюють та навчаються в Інституті мистецтв вище вказаного університету.


До програми концерту увійшли класичні твори композиторів Дж. Россіні, Ж. Бізе, Г. Майбороди, І. Кальмана, С. Гулака-Артемовського; пісенні твори П. Майбороди, В. Веременича, Г. Крігера, П. Маккартні та ін. Завдяки вдумливому та творчому підходу керівника проекту та диригента, заслуженого діяча мистецтв України, доцента Олега Мамченка програму було побудовано на стильових і жанрових контрастах, і вона не містила полегшених завдань. Проте викладачі і студенти Інституту мистецтв переконливо довели, що можуть впоратися з технічно та психологічно непростими композиціями та номерами.


У концерті взяли участь студенти Єлизавета Жихарєва, Євгеній Васюков, Наталія Папазогло, Денис Тетерєв, Євген Коваленко, Анастасія Шергіна та багато інших. Чудово виконала арію Йолан з опери «Міліна» Г. Майбороди випускниця класу заслуженої артистки України, доцента Рімми Шаповалової, викладач Університетського коледжу Катерина Рисістих, оплески супроводжували виступи тріо духових дерев'яних інструментів, групу струнних, інструментальне тріо зі студентів Романа Солоненка (акордеон) і Ярослава Кришеня (баян) та старшого викладача Катерини Салан (контрабас). Сильне враження справив дует з мюзиклу Е. Уеббера «Привид опери» у виконанні старшого викладача Ірини Ладіної та студента Євгенія Лі. Осіннім сумом повіяло після виступу заслуженого діяча мистецтв України, доцента Тимура Полянського, який блискуче виконав імпровізацію на тему Володимира Косма «Autumn leaves».

Концерт вийшов цікавим і художньо довершеним завдяки участі талановитих викладачів і студентів Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Віримо, що кожного року поріг Інституту мистецтв будуть перетинати талановиті абітурієнти, аби досягти подібних професійних висот.

image001 image002
image003 image004
image005