Музично-драматична вистава «На крилах кохання».

28 жовтня 2013 року в актовій залі Інститут мистецтв в рамках проекту «Мала філармонія» відбулась музично-драматична вистава «На крилах кохання».

 

Світ, у якому ми живемо, кожен з нас сприймає по-своєму. Та як уявити його без любові?!! «Жити без кохання можливо» - відповісте ви. І з цим важко не погодитися. Але ж навіщо таке життя? Життя у якому немає мрій, зітхань, очікувань, насолоди від спілкування, жаги до щастя і безмежної віри у можливість обійняти весь світ. Мабуть, немає на землі людини, яка б добровільно відмовилася від такої казки. І правильно, адже у житті треба цінувати кожну щасливу хвилину, кожну мить, яка дарує нам віру у диво.
І диво здійснилось. Глядачі долучилися до свята і були учасниками дійства.

 

В постановці «На крилах кохання» взяли участь студенти спеціальності «Музичне мистецтво» професійного спрямування «Сольний спів» Юліана Шелест, Катерина Маргарян, Надія Гнидовець, Анна Тертишнікова, Олександра Цимбал, Анастасія Чистякова, Анна Карамаш, Юлія Прокопчик, Анна Корнієнко, Анастасія Шергіна, Євген Коваленко та випускниця магістратури спеціальності «Сольний спів» Ксенія Киреева.
Звукорежисери постановки – Анатолій Ворона і Євгеній Кузьменко, режисер-постановник – старший викладач Лариса Леванова.

NaKrulahKohanya