«Дорога вчителя вся виткана з любові…»

 

IMAG0569

У 2013 році в Університеті запланована низка заходів, концертів та театральних вечорів під назвою «Вчитель та його учні». Творчий вечір заслуженої артистки України, доцента кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Світлани Вікторівни Кислої поклав початок цим заходам.

 

 

 

В творчому вечорі, який відбувся 30 вересня 2013 року в Будинку вчителя, взяли участь студенти класу Світлани Вікторівни Олександра Нікіфорова та Євген Лі, також студенти з інших ВНЗ: випускниця НМАУ Анна Ареф’єва та Анна Якушко. Концертмейстери – Тетяна Афанасенко та Діана Гаркуша.
Цього вечора прозвучали арії з опер відомих композиторів: Дж. Верді, Дж.Пуччіні, Ж. Бізе, М. Лисенка та інших композиторів, українські народні пісні і романси.
Безумовно, професія вчителя дуже непроста, проте одна з найнеобхідніших, адже важко переоцінити заслуги талановитого вчителя, який відкриває перед учнями двері у світ мистецтва, впливає на формування його життєвих пріоритетів, закладає основи його майбутнього, а значить, і майбутнього нашої країни.
Ведучими концерту виступили студенти ІІІ курсу кафедри академічного та естрадного вокалу Анастасія Чистякова та Олександр Колоколов.
Режисер концерту – старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Лариса Леванова.

 

1. SAM 0961 IMAG0573 IMAG0578
IMAG0582 IMAG0585 IMAG0589
IMAG0590 IMAG0599