Лекція-концерт "Картини природи в музиці"

9

23 березня 2019 в рамках соціального проекту "З Києвом і для Києва" в Університетському коледжі викладачем кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Ходоровською Іриною Миколаївною проведено лекцію-концерт "Картини природи в музиці" для студентів І курсу спеціальності «Початкова освіта» та молодших школярів.

Слухачі ознайомилися з видатними зразками української та зарубіжної класики, присвяченими зображенню музичних пейзажів, та прослухали твори Е. Гріга, В. Каліннікова, М. Римського-Корсакова, Я. Степового, І. Шамо та ін. Найяскравіші враження слухачів було відображено у малюнках та літературних есе.