БКЮ

k.batsak@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Бацак Костянтин Юрійович

Доцент кафедри музикознавства та музичної освіти, кандидат історичних наук, доцент

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо

• Народився 1971 р. в смт Володарка Київської області.
  • У 1993 р. закінчив Київський державний педагогічний інститут ім. М.П.Драгоманова за спеціальністю «Історія і педагогіка», тема дипломної роботи: «Культурна і художня спадщина М.К. Реріха».
  • Впродовж 1994-1997 рр. навчався в аспірантурі Інституту історії України НАН України (відділ всесвітньої історії та міжнародних відносин).
  • У 1999 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук зі спеціальності 07.00.02 – Всесвітня історія.
  • Доцент з 2005 р.
  • Коло наукових інтересів: українсько-італійські культурно-мистецькі зв’язки, історія італійського оперного театру в Україні.
  • Автор десятків наукових статей, наукової монографії «Італійська еміграція в Україні наприкінці XVIII – першій третині ХІХ ст.).
  • Ряд наукових статей опублікований за кордоном (в Італії).

Список публікацій