IMG_20190510_171251 (2)

i.khodorovska@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. Шамо 18/2

Ходоровська Ірина Миколаївна

Викладач кафедри музикознавства та музичної освіти

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Сольфеджіо
  • Теорія музики
  • Теорія музики (поліфонія, гармонія, аналіз музичних творів)
  • Музично-теоретичні студії: Теорія музики
  • Музично-теоретичні студії: Сольфеджіо
  • Музично-теоретичні студії: Гармонія

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо

Освіта:

1974 р. закінчила  Київське  державне  музичне  училище  ім.Р.М.Гліера  за спеціальністю «Т ЕОРІЯ МУЗИКИ»

1979 р. закінчила  Київську  державну  консерваторію  ім.П.І.Чайковського за спеціальністю «МУЗИКОЗНАВСТВО».

Досвід роботи:

1971-1974  рр. вчитель музики у музичних класах при ЗОШ №96;

1974-1979  рр. викладач  музично-теоретичних  дисциплін  у  ВШОМО  №5  та ДМШ №13;

1979-2007 рр. викладач  музично-теоретичних  дисциплін  Київського міського училища  №2, Київського  коледжу ім..К.Д.Ушинського;

2008-2014  рр. викладач  музично-теоретичних  дисциплін  кафедри  теорії  та методики  музичного  мистецтва  Інституту  мистецтв  Київського  університету імені Бориса Грінченка.

Наукова діяльність:

Досліджує  питання  організації  навчально-пізнавальної  діяльності студентів-майбутніх вчителів музики в умовах університетської освіти.

Автор Мультимедійного  збірника  диктантів  з  сольфеджіо  на матеріалі української музики;

5  наукових  праць  з  проблем  виховання  професійних  якостей  та здібностей майбутніх фахівців-музикантів;

2  навчальних  програм  з  музично-теоретичних  дисциплін  для спеціальності  «іка  і  методика  середньої  освіти.  Музика»публікацій в журналі «Коледжанин»; 3  сценарії  лекцій-концертів,виданих  під  грифом  Міністерства  освіти України.

Наукова тема:  «Формування  предметних  компетентностей  майбутніх фахівців-музикантів  в  процесі  вивчення  музично-теоретичних дисциплін».

Музично-просвітницька робота:

Автор та ведуча 15 телепередач на Українському телебаченні з циклу «Музика. Шкільний екран» (80-90 рр.)

Автор та ведуча циклу з 10 лекцій-концертів для школярів міста Києва «Чарівний світ музики» у Республіканському планетарії (1997-98

рр);

Автор та ведуча ряду лекцій-концертів у Київському будинку вчителя;

Автор  та  ведуча  низки  лекцій-концертів  Малої  філармонії  в  пед. коледжі    та  Інституті  мистецтв  Київського  університету  імені  Бориса Грінченка.

Громадська робота:

2012-2013рр.  заступник  завідувача кафедри;  2013-2014 – профорг кафедри, член профспілкового комітету Інституту; відповідальна

за складання ічного навантаження викладачів кафедри.

Нагороди:

Нагороджено  кількома  грамотами  Київського  педагогічного коледжу  ім..К.Д.Ушинського,      Головного  управління  освіти  КМДА; Медаллю «1500-річчя м. Києва»,почесним знаком «Відмінник народної освіти України»

Список публікацій