Гостьова лекція-брифінг на тему: «Актуальні питання музичної освіти школярів у контексті Нової української школи»

28 лютого 2022 р. Початок 14.30

(понеділок)

Онлайн-зустріч за посиланням: https://meet.google.com/jpj-pkeo-tbd?hs=224

Гостьова лекція-брифінг

на тему:

Доповідачі:  Ольга Лобова, професор кафедри дошкільної і початкової освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, доктор педагогічних наук, професор