Концерт-зустріч з випускниками загальноосвітніх шкіл Дніпровського району м. Києва

Четвертим заходом наукового тижня кафедри теорії та методики музичного мистецтва став концерт-зустріч з випускниками загальноосвітніх шкіл Дніпровського району м. Києва, який відбувся 17 жовтня 2013 року у приміщенні бібліотеки імені В. Маяковського. Його підготувала та провела викладач кафедри Ірина Миколаївна Ходоровська.
У цікавій формі з використанням мультимедійних технологій школярів було ознайомлено:

-з особистістю Бориса Грінченка та основними напрямками його громадської і творчої діяльності;
-з історією Київського університету імені Бориса Грінченка;
-з основними спеціальностями та спеціалізаціями, за якими проводиться підготовка бакалаврів, спеціалістів та магістрів Інституту мистецтв.

Бесіда супроводжувалася виступами студентів 1–4 курсів спеціальності «Музичне мистецтво», які продемонстрували високий рівень професійної майстерності під час виконання творів світової та української музичної класики, а також народних пісень та інструментальних награвань. Родзинкою зустрічі стали читання студентами власних поетичних творів та виконання студентом 4-го курсу спеціальності «Музичне мистецтво», лауреатом Всеукраїнського фестивалю «Червона рута 2013» Сергієм Нечипоренком народних пісень під супровід кобзи.

Концерт-зустріч був гаряче підтриманий і високо оцінений учнями загальноосвітніх середніх шкіл, їхніми вчителями та працівниками бібліотеки імені В. Маяковського, які також були присутні на цьому заході.