Відбувся захист дисертації викладача Університетського коледжу Теряєвої Лариси Анатоліївни

8989 copy_copy_copy_copy_copy

12 лютого 2019 року відбувся захист дисертації викладача Університетського коледжу Теряєвої Лариси Анатоліївни на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика музичного навчання.

Колектив Інституту мистецтв  вітає Ларису Анатоліївну та її  наукового керівника – завідувача кафедри теорії та методики музичного мистецтва, доктора педагогічних наук, професора Олексюк Ольгу Миколаївну із знаменною подією, бажає їм подальших наукових звершень і творчих злетів.