Колектив Інституту мистецтв вітає завідувача кафедри теорії та методики музичного мистецтва, доктора педагогічних наук, професора Ольгу Миколаївну Олексюк з ювілеєм!

z-dnem-narodzhennya copy

Вельмишановна Ольго Миколаївно!

Високо цінуємо Ваш професіоналізм, талант і безмежну відданість улюбленій справі, що протягом років примножують славу нашого закладу, надихають на успіхи колег та студентство.

Зичимо міцного здоров’я, щедрої долі, щастя, любові, благополуччя, нових наукових досягнень! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а людська шана надалі буде подякою за Вашу плідну працю, чуйність, уміння творити добро.